Příběh Zahirah C&C

Taneční kostýmy z dílny Zahirah Costumes and Clothes jsou originální a s vášní tvořené kostýmy ve kterých zazáříte!

Zahirah znamená zářící a plná světla a přesně taková můžete v mých kostýmech být. Vstupte do světa s vůní orientu a staňte se díky kostýmům Zahirah tím, čím chcete být – něžnou vílou, smyslnou bohyní či princeznou z orientu. Žijte své sny a užijte si je!

„Miluji chvíle, kdy tanec dokáže měnit ženy v ŽENY, které jsou hvězdami nejen na pódiu, ale hlavně uvnitř sebe.“

Příběh mé značky začal ve chvíli, kdy jsem sama začala tančit a kouzlo orientálního tance rozzářilo celý můj svět. Dnes jsem členkou úspěšné taneční skupiny Shaharazad a jako tanečnice dobře vím, jak důležitou součástí tance je krásný, zářící a dobře padnoucí kostým. Kostým spolu s tancem utváří esenci tanečnice, která zůstává v myslích diváků ještě dlouze po té, co tanečnice odpluje ladným krokem z pódia. Mým přáním je, aby tento pocit vyjímečnosti a krásy mohla zažít každá z nás.

Star Costumes nabízí ten největší luxus krajek a hedvábí ozdobený množstvím těch nejkvalitnějších kamenů a originální ručně vyrobené luxusní šperky kolekce Zahirah. Je určena pro ženy, které vědí, že si luxus zaslouží.

Dreams Costumes je tu pro všechny, které si chtějí splnit svůj sen! Nezáleží na tom, zda vystupují pravidelně, jsou lektorkami tance nebo jen kurzistky, které sní o svém prvním kostýmu. Tato kolekce je navržena tak, aby uspokojila vaše přání, byla cenově dostupnou a přitom si zachovala preciznost provedení a krásu a lesk zdobení.

Skupinové kostýmy dokonale sladěné kostýmy dle vašich přání, které podtrhnou jedinečný styl vaší taneční skupiny a umocní zážitek z vašeho vystoupení. Kostýmy navrhuji pro různé styly tance a pro libovolný počet tanečnic dle vašich požadavků.

Zahirah Jewellery je kolekce autorských šperků, která podtrhne váš půvab a bude pomyslnou sladkou tečkou k vaší dokonalosti. Se šperky kolekce Zahirah již nebude pochyb o tom, kdo je hvězdou pódia! Zahalte se do esence orientu v každém detailu.

Fit Collectioncvičení dělá mistra a žádná tanečnice se bez tréninku neobejde. Proto je zde kolekce oblečení, díky které budete krásná a sexy i při tom nejtvrdším tréninku! Kolekce nabízí variabilní sukýnky a topy pro taneční lekce
a kolekci oblečení pro trénink nejen tanečnic, ale všech žen které milují pohyb a chtějí být i v potu tváře stále krásné a ženské.

Kostým na míru Protože každá jsme jedinečná a máme vlastní přání, tužby a fantazie. Toužíte po novém kostýmu, o kterém máte jasnou představu? Chcete si dopřát exkluzivní model? Nebo jste si jen z nabídky nevybrali a sníte po něčem osobitém? Ráda vám vytvořím kostým dle vašich přání.

Tvorba kostýmů je mou vášní a radostí. Každý kousek z mé dílny v sobě nese touhu vytvořit spolu s tanečnicí dokonalý obraz, který očaruje diváka svým půvabem a smyslností.

Při návrhu kostýmů se vždy snažím co nejvíce zohlednit osobnost tanečnice a tanenčí styl, pro který je určen. Pomáhá mi v tom nejen láska k orientálnímu tanci, ale také mé zkušenosti s vystupováním a šitím na zakázku.

Zákaznicemi Zahirah Costumes and Clothes jsou např. vynikající orientální tanečnice Latifah, taneční skupina Shaharazad a také skvělá tanečnice Khatiana, která v kostýmu od Zahirah C&C odtančila jednu z hlavních rolí na Bellydance Evolution turné v Číně 2016.

„I vy si můžete splnit svůj sen a dopřát si kostým svých snů od Zahirah Costumes and Clothes!“